İhracat Fuarları

  • 2017 Eylül Antalya – Türkiye / 7.Antalya ihracat organizasyonu, 70 katılımcı firma ve 180’i aşkın müşterinin fuar alanında satış amaçlı buluşması ile başladı. 7.Fuar organizasyon etkinliğimizde hali hazırda ihracatı yapılan diğer ürün gruplarından(temizlik, gıda ve kozmetik) tedarikçi firmalarımız ve müşterilerimiz ilk kez etkinliğe dahil oldular. Müşteri katılımı oranı iyice şekillenmişti, yola çıktığız süreçte yapının büyük bölümünü oluşturan Irak kadar ortadoğu genelinde müşteri yapısına sahip olan baynet inşaat tüm bölgelere mal, ürün ve hizmet ihracatını son fuar etkinliği ile gerçekleştirdi.

  • 2017 Nisan Antalya – Türkiye / Artık hizmet verip ihracat yaptığı bölge ve müşterilerinden fuarın tarih ve yeri bakımından davet beklenen, tedarikçi ve katılımcısı ısrarla tekrarı talep edilir hale gelen organizasyonlarımızdan, 6.Antalya İhracat Satış Etkinliğimiz 55 katılımcı firma ve ortadoğu, körfez ve baklan ülkelerinden 150 müşterisinin katılımıyla bir kez daha başarı ile gerçekleşti.

  • 2016 Antalya – Türkiye / Fuar etkinlikleri artık satış stratejisine dönüşen, aylar öncesinden belirlenen takvimde Türk üretici firmaları ile artık orta doğu’ da marka yaratan baynet inşaat. Ekim 2016 tarihinde 45 Üretici firması ile 115 i aşkın müşterisini 5.Antalya fuar ve satış etkinliğinde buluşturup üklesine döviz girdisini sağlarken, müşteri ve firma ayağında memnuniyeti tekrar başardı.

  • 2015 Aralık Antalya – Türkiye / Ortadoğu bölgesi özelliklede hedef Pazar yapısının büyük kısmını oluşturan Irak, Dünyanın seyirci kaldığı ülke olarak mağdur ve muhtaç bırakıldığı sırada tüm riskleri içinde barındırırken Baynet inşaat tekrar ticaret köprülerini açıyor ve bölgenin tümünden müşterilerini Antalya’da G-20 zirvesinin hemen arkasından yine Turizme şekil veren Ultra Lüks tesislerinden birisinde ağırladı.

  • 2015 Mayıs Antalya – Türkiye / Artık satış aktivitelerini, takvim ve sektör ile harmanlayan baynet inşaat Mayıs 2015 tarihinde Ultra Lüks Her Şey Dahil Antalyanın en iyi tesislerinden birisinde 35 kadar üretici firma ile yine bir ilke atarak hedef Pazar olarak portföyüne Rusya ve Kırgızistanıda dahil ederek en verimli fuar etkinliklerinden birisini gerçekleştiriyor ve mevcut yapısını katlamaya devam ediyor.

  • 2014 Antalya – Türkiye / Bölgenin içerisinde bulunduğu durumdan müşteri odaklı hizmet için fırsatlar yaratan baynet inşaat zaten nefes alıp verdiği bölgelerdeki misafirleri, bulunduğu zor koşullardan davet edip Antalya’da bir kez daha üretici firmalarla buluşturmayı başardı.

  • 2012 Erbil – Irak / Yine Baynet inşaat önderliğinde, bu sefer ihtiyaca daha iyi cevap verilecek şekilde doğru yapılmış analizler ile Türk ürünlerinin kalitesi mal ve hizmeti bölgede pekiştirmiştir.

  • 2011 Erbil – Irak / Baynet inşaat çatısı altında türkiyeden 20 kadar üretici firma ile birlikte bölgedeki ilk tanıtım ve satış faaliyetleri gerçekleştirilmiştir.

  • 2013 Antalya – Türkiye / Artık farklılıklar yaratarak müşterilerine hem tatil hemde ticaret yapma imkanı sunarak, bölge için ilke imza atmayı başaran baynet inşaat için kadran hızla büyüyor ve hizmet kalitesine eş değer olarak cari yapısı genişliyor.